Wesele

Już mi niosą suknię z welonem… – nie, nie – ta piosenka nie powinna znaleźć się na żadnym weselu, wszak jest ona o nieszczęśliwej miłości. To może to: Złoty pierścionek, złoty pierścionek na szczęście.
Z niebieskim oczkiem, z błękitnym niebem na szczęście… Już lepiej, ale w sumie też nie do końca, bo przecież nie zajmujemy się oprawą muzyczną wesel, ale ich organizacją…

To może tak:
Na krańcu Łodzi i początku Zgierza (albo odwrotnie, jeśli ktoś woli), w przepięknej, spokojnej i cichej okolicy Łagiewnik Nowych istnieje sala weselna, gdzie możecie zorganizować przyjęcie weselne, o jakim zawsze marzyliście. To tu swoje miejsce znalazła restauracja „Pod 5 Aniołami”, która otworzyła salę bankietową, właściwie nie jedną, a cztery 🙂

Restauracja „Pod 5 Aniołami” posiada cztery pomieszczenia idealne na bankiet. Każda z nich przystosowana jest do różnej liczby gości, a ich wystrój i wyposażenie spełnią oczekiwania nawet najbardziej wybrednych klientów. Nowoczesna przestrzeń zapewni doskonałą i elegancką oprawę przyjęcia.

Największa, główna sala bankietowa przeznaczona jest dla VIP-ów. Znajduje się ona na piętrze i posiada 206 m2. Na parterze znajdują się dwie sale weselne: główna – 130 m2 oraz mała – 65 m2. Wykorzystując całą dostępną przestrzeń restauracji, możliwe jest zorganizowanie przyjęcia nawet na 200 osób.

Główna sala bankietowa przystosowana jest do organizacji uroczystości weselnych. Przestrzeń została specjalnie zaprojektowana z myślą o indywidualnych cechach każdej Młodej Pary. Dzięki wyjątkowej możliwości podświetlenia specjalnie zaaranżowanych ścian, jesteśmy w stanie uzyskać 265 kolorów przestrzeni do wyboru, w zależności od gustu i potrzeb Pary Młodej.

Ponadto, do dyspozycji gości są przeznaczone dwa tarasy oraz piękny ogród. Podczas zabawy do białego rana mają oni możliwość, aby zaczerpnąć świeżego powietrza i odpocząć wśród relaksującego piękna natury.

Oczywiście, w trosce o komfort naszych gości, sala weselna posiada klimatyzację, a dla kierowców goszczących na bankiecie dostępny jest parking z 30 miejscami parkingowymi.

Oprócz komfortowej sali bankietowej, podczas wesela równie ważne jest wyśmienite jedzenie. Wspaniałe potrawy przygotowywane są przez kucharzy z naszej restauracji. Oferujemy Państwu specjalnie skomponowane menu, które można dowolnie modyfikować, dostosowując do gustu Pary Młodej i ich gości.

Dania zawsze przygotowywane są z najlepszych, starannie wyselekcjonowanych składników. Dbamy o to, aby goście opuścili bankiet najedzeni, ale przede wszystkim, aby serwowane potrawy były poezją smaku i dzięki swojej wyjątkowości na długo pozostały w pamięci.

Zapewniamy obsługę kelnerską, która zapewni sprawny przebieg przyjęcia.

Specjalnie dla Nowożeńców nasza Restauracja przygotowała wyjątkowy prezent – apartament na noc poślubną!

Jeśli chcecie, aby w tym wyjątkowym dniu anioły czuwały nad Waszym przyjęciem, zapraszamy do nas 🙂
Sale bankietowe w Łodzi z pewnością nam ich zazdroszczą 😉