Wesele

Już mi niosą suknię z welonem… – nie, nie – ta piosenka nie powinna znaleźć się na żadnym weselu, wszak jest ona o nieszczęśliwej miłości. To może to: Złoty pierścionek, złoty pierścionek na szczęście.
Z niebieskim oczkiem, z błękitnym niebem na szczęście… Już lepiej, ale w sumie też nie do końca, bo przecież nie zajmujemy się oprawą muzyczną wesel, ale ich organizacją…

To może tak:
Na krańcu Łodzi i początku Zgierza (albo odwrotnie, jeśli ktoś woli 🙂 ), w przepięknej, spokojne i cichej okolicy Łagiewnik Nowych istnieje sala weselna, gdzie możecie zorganizować przyjęcie weselne, o jakim zawsze marzyliście. To tu swoje miejsce znalazła restauracja „Pod 5 Aniołami”, gdzie znajduje się wyjątkowa sala weselna, a nawet nie jedna, ale cztery 🙂

Restauracja „Pod 5 Aniołami” posiada cztery sale. Każda z nich przystosowana jest do różnej liczby gości, a ich wystrój i wyposażenie spełnią oczekiwanie nawet najbardziej wybrednych klientów.  Nowoczesna przestrzeń zapewni doskonałą i elegancką oprawę przyjęcia weselnego.

Największa, główna sala bankietowa to sala  VIP. Znajduje się ona na piętrze i posiada 206 m2. Na parterze znajdują się dwie sale: sala główna – 130 m2 oraz mała – 65 m2. Wykorzystując całą dostępną przestrzeń w restauracji, możliwe jest zorganizowanie przyjęcia weselnego nawet na 200 osób.

Główna sala bankietowa szczególnie przystosowana jest do organizacji uroczystości weselnych. Z myślą o indywidualizmie każdej Młodej Pary, przestrzeń została specjalnie zaprojektowana. Dzięki wyjątkowej możliwości podświetlenia specjalnie zaaranżowanych ścian, jesteśmy w stanie uzyskać 265 kolorów przestrzeni do wyboru, w zależności od gustu i potrzeb Pary Młodej.

Ponadto do dyspozycji gości dostępne są dwa tarasy oraz piękny ogród. Podczas zabawy do białego rana, jest możliwość, aby zaczerpnąć świeżego oddechu i odpocząć wśród relaksujących właściwości natury.

Oczywiście w trosce o komfort naszych gości sala weselna posiada klimatyzację, a dla zmotoryzowanej części gości dostępny jest parking z 30 miejscami parkingowymi.

Oprócz komfortowej sali weselnej, podczas wesela, równie ważne jest wyśmienite jedzenie. Wspaniałe potrawy przygotowywane są przez kucharzy z naszej restauracji. Oferujemy Państwu specjalnie skomponowane menu weselne, które można dowolnie modyfikować i dostosować do gustu i oczekiwań Pary Młodej i ich gości.

Dania zawsze przygotowywane są z najlepszych, starannie wyselekcjonowanych składników. Dbamy o to, aby goście opuścili wesele najedzeni, ale przede wszystkim, aby serwowane potrawy były poezją smaku na długo pozostającą w pamięci, dzięki swej wyjątkowości.

Zapewniamy obsługę kelnerską, która zapewni sprawny przebieg przyjęcia.

Specjalnie dla Nowożeńców nasza Restauracja przygotowała wyjątkowy prezent – apartament w noc poślubną!

Jeśli chcecie, aby w tym wyjątkowym dniu anioły czuwały nad Waszym przyjęciem weselnym, zapraszamy do nas 🙂 Sale weselne w Łodzi z pewnością nam ich zazdroszczą;)