Chrzciny

Organizujemy liczne wydarzenia kulturalne, takie jak wieczorki muzyczne czy wernisaże, zajmujemy się także cateringiem, ale główną część naszej działalności nieodmiennie stanowi organizacja przyjęć.

Chcemy być przy Tobie w te piękne dni, gdy zbiera się cała rodzina i wspólne świętuje chrzciny. Takie okazje są wyjątkowe i w naszej pamięci zapisują się na lata, dlatego warto, by były one obchodzone w miejscu, które olśniewa eleganckim wystrojem i pięknem otaczającej natury.

Świętowanie chrzcin stanowi bardzo ważny element tradycji, ponieważ pozwala, by razem ze wszystkimi krewnymi powitać nowego członka rodziny. Chociaż małe dziecko nie jest jeszcze tego świadome, to dla niego bardzo ważny dzień, bo wtedy otrzymuje swój pierwszy sakrament i zostaje przyjęte do społeczności kościelnej.

Naszą dumą jest kuchnia

Tak piękne okazje warto odpowiednio uczcić, dlatego oferujemy naszym gościom menu oparte na tradycyjnych polskich potrawach, które idealnie wpiszą się w atmosferę chrzcin, tak mocno związanych z naszą kulturą. Jeśli wolisz dania bardziej nowoczesne, które zachwycą Twoje kubki smakowe całą masą niespodzianek, to nasze drugie menu doskonale wpasuje się w obchody chrzcin Twojego dziecka. Ostateczną listę dań tworzymy po dokładnej konsultacji z klientem, tak aby jak najbardziej dopasować potrawy do preferencji konkretnej rodziny.

Sekretem smaku naszych potraw są składniki, których używamy w kuchni. Korzystamy tylko z dokładnie wyselekcjonowanych produktów i dbamy o to, by zawsze były świeże. Dużą uwagę przykładamy także do ich prezencji, co sprawia, że nasze potrawy cieszą nie tylko kubki smakowe naszych gości, ale także stanowią ozdobę stołu.

Największą dumą naszej restauracji są kucharze. Każdy z nich to nie tylko w pełni wyszkolony profesjonalista, ale jeszcze pasjonat, który z wielkim zamiłowaniem tworzy połączenia smakowe mające przypaść do gustu nawet najbardziej wybrednych smakoszy. Zgrany zespół dołoży wszelkich starań, by organizowane przez Ciebie chrzciny zostały zapamiętane jako cudowna uczta obfitująca w wyrafinowane smaki i zapachy serwowanych potraw.

Oferujemy również atrakcje dla najmłodszych

Jeśli na chrzciny przybędą Twoi krewni, którzy posiadają kilkuletnie dzieci, to jest możliwość wynajęcia animatora zabaw, który zadba o to, by młodzi ludzie się nie nudzili. Dzięki niemu najmłodsi będą się dobrze bawić, a ich rodzice będą mieli chwilę wytchnienia, którą będą mogli poświęcić na wspólne świętowanie. Jest to idealny sposób by przyjęcie przypadło do gustu nie tylko starszej części rodziny, która doskonale bawi się w swoim towarzystwie, ale także dzieciom, które potrzebują dodatkowych rozrywek, bo rozmowy są dla nich jeszcze nużące.

Wybierz salę, która najbardziej pasuje do Ciebie

Powierzchnia naszej restauracji jest doskonale wykorzystana i podobnie jak menu, łączy tradycję z nowoczesnością. Każda z naszych czterech sal jest inna, dzięki czemu każdy znajdzie odpowiednie miejsce, by świętować chrzciny swojego dziecka. Zależnie od liczby zaproszonych gości i stylu, który przypadnie Ci do gustu, dobierzemy odpowiednie miejsce na przyjęcie. Największym pomieszczeniem bankietowym jest, znajdująca się na piętrze, piękna sala VIP, która posiada 206 metrów2. Na parterze znajduje się sala główna, która ma 130m2 i mała, o powierzchni zaledwie 65m2. Zróżnicowanie powierzchni stanowi wielką zaletę naszej restauracji, gdyż umożliwia organizację zarówno przyjęć kameralnych, obchodzonych w gronie najbliższej rodziny, jak i hucznych chrzcin, na których obecnych będzie nawet dwustu gości.

Każde chrzciny są wyjątkowe, a każda rodzina inna, dlatego jesteśmy otwarci na wszelkie pomysły, które pozwolą jeszcze bardziej dostosować naszą ofertę do Twoich indywidualnych potrzeb. Jeśli marzy Ci się przyjęcie pod gołym niebem, nasz ogród z pewnością Cię oczaruje, a my zorganizujemy wszystko tak, aby chrzciny dziecka zapisały się w Twoim sercu jak najlepiej. Kolejną z zalet naszej restauracji jest lokalizacja. Znajdujemy się między Łodzią, a Zgierzem, w pobliżu jednego z największych w Polsce węzłów autostradowych, dzięki czemu zapewniamy bardzo łatwy dojazd, a jednocześnie ciszę i spokój w otoczeniu piękna natury.

Korzystając z naszych usług wyprawisz swojemu dziecku przepiękne chrzciny, o których nie zapomnisz ani Ty, ani Twoja rodzina. Zapewnisz sobie przyjęcie dostosowane do Twoich indywidualnych potrzeb, w luksusowym, eleganckim miejscu ze smacznym jedzeniem, a nasze pięć aniołów będzie czuwać nad miłym i rodzinnym przebiegiem uroczystości.