Imprezy okolicznościowe

W życiu każdej rodziny przychodzi moment, w którym trzeba zorganizować większe przyjęcie. Dawniej odbywało się to w naszych domach, jednakże nie trzeba przypominać jak wyglądał komfort gości oraz gospodarzy podczas takich imprez. Na szczęście teraz takie uroczystości przeniosły się do restauracji. I bardzo dobrze.

W naszej restauracji oddalonej od głośnego centrum Łodzi możecie zorganizować przyjęcia okolicznościowe takie jak:

  • chrzciny,
  • komunie,
  • jubileusze,
  • konsolacje.

Chcemy Wam towarzyszyć w chwilach ważnych dla Was i Waszej rodziny. Pragniemy dawać wsparcie i służyć dobrą radą podczas organizacji przyjęć okolicznościowych. Dzięki naszej pomocy wszelki trud związany z organizacją przyjęcie, zostanie zniwelowany, a Wy jako gospodarze będziecie mogli cieszyć się przebywaniem wśród swoich najbliższych w ciepłej i przyjaznej atmosferze, o którą z pewnością zadbamy.

Jeśli marzycie o zorganizowaniu imprezy plenerowej, jesteśmy otwarci na taką propozycję. Na terenie restauracji znajduje się przepiękny ogród, który idealnie nadaje się jako tło do celebracji ważnych chwil w życiu Waszej rodziny.

Organizując imprezy okolicznościowe, nie można zapominać, że częstymi gośćmi są również dzieci. Aby zapewnić im miło i ciekawie spędzony czas, a dorosłym dać chwilę wytchnienia, dajemy możliwość wynajęcia animatora zabaw z dziećmi, który zapewni wspaniałą rozrywkę i sprawi, że wyjątkowa uroczystość będzie również niezapomnianym przeżyciem dla najmłodszych.

Nasi kucharze po konsultacji z Wami przygotują menu, które zachwyci każdego gościa. To już od Was zależy, czy postawimy na tradycyjne polskie dania, czy zaskoczymy gości bardziej wyszukanym i nowoczesnym smakiem potraw.

Wszystkie produkty są specjalnie selekcjonowane, tak aby zapewnić jak najwyższą jakość oferowanych dań. Wieloletnie doświadczenie naszych kucharzy sprawia, że nie boją się oni niestandardowych i zaskakujących sytuacji i sprostają wszelkim oczekiwaniom z Waszej strony.

W Łodzi imprezy okolicznościowe można zorganizować w wielu miejscach, ale tylko u nas goście są pod opieką przyjaznych 5 aniołów 🙂

Nasze 5 aniołów z pewnością będzie czuwać nad miłym i ciepłym spotkaniem rodzinnym, a Wy spędzicie w naszej restauracji cudowny czas w gronie najbliższych, o którym marzyliście.

Cenniki do pobrania (PDF):

DSC_4622 DSC_0560_edytowany-1 DSC_0567_edytowany-1