O nas

Powiem Ci, czym jest dla mnie niebo.
Niebo to stół, przy którym siedzą wszyscy moi bliscy.

Cecilia Samartin

Restauracje w centrum Łodzi, czy Zgierza to standard. Zajazdy i oberże na obrzeżach tych miast również. Ale już eleganckie restauracje na peryferiach Łodzi i Zgierza to rzadszy widok. My pragniemy to zmienić 🙂

W uroczym, kameralnym miejscu – Łagiewnikach Nowych – powstała restauracja, która cieszy nie tylko zwolenników ciekawych aranżacji wnętrz, ale przede wszystkim smakoszy – ludzi, dla których dobre jedzenie i idealnie dobrane trunki są w życiu bardzo ważne. Restauracja „Pod 5 Aniołami” powstała dla ludzi, którzy chcą smakować pyszne potrawy, ale jednocześnie chcą dzielić swój czas ze swymi bliskimi, przyjaciółmi, czy rodziną podczas wspólnych posiłków, oraz również trochę dalszymi osobami ważnymi w ich życiu – współpracownikami, kontrahentami, itp. podczas konferencji, czy bankietów firmowych.

Nasze menu oparte na tradycyjnych polskich potrawach, które z powodzeniem mogą konkurować z najlepszymi światowymi daniami, jednocześnie zachowując nasz lokalny charakter, szczególnie przypadnie do gustu ludziom kochającym tradycję i znany, lubiany od dawna smak. Drugie menu oparte na bardziej wyszukanych, często nieoczywistych smakach, spodoba się z pewnością poszukiwaczom i odkrywcom nowych, wyjątkowych potraw i aromatów.

Nasza restauracja na pograniczu Łodzi i Zgierza skupia najlepszych kucharzy, dla których gotowanie to pasja. Są to osoby, które wiedzą co robią i po co to robią. Chcą, aby potrawy, które przygotowują w naszej restauracji stały się dla Was inspiracją do odnalezienia nowych smaków. Nasi kucharze są w pełni zaangażowani w swoją pracę i  dbają o jak najlepsze doznania smakowe na Waszych talerzach.

W naszej kuchni używamy jedynie dokładnie wyselekcjonowanych produktów. Stawiamy na świeżość i ekologiczne pochodzenie naszych składników. Dbamy, aby dania reprezentowały najwyższą jakość smaku. Choć nie tylko smak jest ważny. Dla naszych kucharzy równie ważna jest estetyka oferowanych dań. Wszystko podane jest w bardzo ciekawej formie, tak aby uczta dla żołądka, mogła również być ucztą dla oczu.

Nasza restauracja wyróżnia się przemyślaną i niebanalną aranżacją wnętrza. W sali restauracyjnej znajduje się galeria sztuki, gdzie każdy szukający nie tylko strawy dla ciała, ale również dla duszy odnajdzie coś dla siebie. Obrazy tworzą wyjątkowy nastrój. Atmosfera sprzyja miłej biesiadzie wśród znajomych.

Restauracja „Pod 5 Aniołami” to miejsce, gdzie tradycja łączy się z nowoczesnością – sala konferencyjno-bankietowa utrzymana jest w stylu bardzo nowoczesnym – przestrzeń dla ludzi kochających nowoczesny design. Oryginalne ściany tworzą niesamowity klimat, a cała przestrzeń nabiera niebywałej elegancji i luksusowego wykończenia. Restauracje w Łodzi i Zgierzu mogą nam tylko pozazdrościć;)

Trzeba też nadmienić o działalności kulturalnej tego miejsca. W restauracji organizowane są wernisaże znamienitych łódzkich( i nie tylko) artystów zajmujących się fotografią, malarstwem i grafiką. Poza galerią znajdującą się na dole restauracji, można usłyszeć wieczorami koncerty łódzkich zespołów.

Warto rozglądać się po naszej restauracji, a może któryś z 5 Aniołów okaże się tak łaskawy i usiądzie z Państwem do wspólnego rozkoszowania się naszymi potrawami;) Restauracje w Łodzi i Zgierzu mogą nam ich tylko pozazdrościć;)

Zapraszamy do obejrzenia filmu prezentującego naszą restaurację:


5aniolow
Zobacz zdjęcia w galerii: nasza restauracja.