Andrzejki z Natalią Pigułą

30
lis
2013
Natalia Piguła

Pożegnanie Natalii Piguły przed wyjazdem na konkurs Miss Intercontinental 2013, odbyło się w Restauracji Pod 5 Aniołami.

Polską reprezentantką w międzynarodowym konkursie piękności Miss Intercontinental 2013 będzie Miss Polonia Województwa Łódzkiego i finalistka konkursu Miss Polonia 2012, Natalia Piguła z Łodzi. Finał konkursu odbędzie się 14 grudnia w Magdeburgu.

Pierwsza edycja konkursu Miss Intercontinental odbyła się w 1971 roku. Obecnie panująca Miss pochodzi z Wenezueli. Organizatorem konkursu jest World Beauty Organization z siedzibą w Panamie. Konkurs Miss Intercontinental jest jednym z najstarszych corocznie odbywających się konkursów piękności na świecie.

Natalia Piguła jest studentką Wydziału Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska Politechniki Łódzkiej. Pochodzi z Łodzi i w 2012 roku zdobyła tytuł Miss Polonia Województwa Łódzkiego 2012. Reprezentowała nasz region w ogólnopolskich wyborach Miss Polonia 2012 gdzie znalazła się w ścisłym finale. Od kilku lat pracuje jako modelka. Jej zainteresowania to fotografia, modeling oraz snowboarding. Wymiary naszej Miss to 88-62-92, wzrost 175cm.

W programie Andrzejkowego wieczoru oficjalna prezentacja sukni finałowej zaprojektowanej przez Arkadiusza Taraskę, stroju narodowego projektu Izabeli Wiąckowskiej – Tatrzańskiej, powitanie welcome drinkiem, upominki dla uczestników wieczoru.

Zdjęcia z imprezy można zobaczyć w naszej galerii: Natalia Piguła.

W sobotni wieczór restauracja zapełniła się elegancko ubranymi gośćmi, którzy dostojnie zwiedzali nasze wnętrza i szukali swoich rezerwacji. Ci, którzy już usiedli byli częstowani anielskimi drinkami w błękitach lub pomarańczach, nad którymi unosiła się magiczna para. Oprócz gości, którzy zdecydowali się świętować u nas wieczór andrzejkowy gościliśmy również Natalię Pigułę – Miss Polonię województwa łódzkiego. Zaprezentowała ona oficjalne suknie, w których planuje wystąpić na kolejnym konkursie – Miss Intercontinental 2013, rozdała autografy i spędziła czas z innymi zaproszonymi gośćmi. Szampańska zabawa, której towarzyszyła muzyka puszczana przez DJ, trwała do białego rana. Goście smakowali przygotowanych specjalnie na tę okazje potraw, a także mieli możliwość odkrycia swoich przyszłych losów przez profesjonalna wróżkę. Nad ranem zmęczeni, acz wybawieni opuszczali 5 Aniołów.