Wystawa prac Mai Popović

06
lis
2013

Magiczne malarstwo Mai Popović emanuje pozytywną energią. Wielość idealnie skomponowanych barw, synteza kształtu i koloru perfekcyjnie wkomponowuje się w oryginalny styl restauracji „Pod 5 Aniołami”, gdzie artystka zdecydowała się na wystawienie swoich prac.

Surowy, prosty styl jednej z sal uwypuklił feerię kolorów prac malarki. Czarodziejski klimat można poczuć już w ogrodzie, wchodząc do restauracji – przez ogromne okna można, bowiem, dostrzec zjawiskowy, fantastyczny świat stworzony przez Maję Popović. Jest on podkreślony poprzez nietypowe oświetlenie i pozwala czuć się bezpiecznie jak w domu.

Jeszcze przez miesiąc zapraszamy do podziwiania prac przy wtórze znakomitych dań stworzonych przez naszych kucharzy. Dla tych, którzy chcą przenieść klimat, panujący w restauracji,  do domu istnieje możliwość kupna wystawionych dzieł sztuki.

Zdjęcia z wernisażu w naszej galerii: Maja Popović.

Magiczne malarstwo Mai Popović emanuje pozytywną energią. Wielość idealnie skomponowanych barw, synteza kształtu i koloru perfekcyjnie wkomponowuje się w oryginalny styl restauracji „Pod 5 Aniołami”, gdzie artystka zdecydowała się na wystawienie swoich prac. Surowy, prosty styl jednej z sal uwypuklił feerię kolorów prac malarki. Czarodziejski klimat można poczuć już w ogrodzie,  wchodząc do restauracji – przez ogromne okna można, bowiem, dostrzec zjawiskowy, fantastyczny świat stworzony przez Maję Popović. Jest on podkreślony poprzez nietypowe oświetlenie i pozwala czuć się bezpiecznie jak w domu. Jeszcze przez miesiąc zapraszamy do podziwiania prac przy wtórze znakomitych dań stworzonych przez naszych kucharzy. Dla tych, którzy chcą przenieść klimat, panujący w restauracji, do domu istnieje możliwość kupna wystawionych dzieł sztuki.