Wernisaż Pawła Augustyniaka „Moje Miasto Łódź”

29
Sty. 2016
Piątek

Mamy wielką przyjemność zaprosić Państwa na wystawę przepięknych fotografii autorstwa Pawła Augustyniaka pt. „Moje miasto Łódź”

A o to co Paweł Augustyniak napisał o sobie:

„Przygoda z fotografią zaczęła się już tak ponad 10 lat stając się moją pasją i sposobem na życie. Nie jest ona moim źródłem utrzymania. Fotografuję bo lubię. Po ciężkim dniu w pracy to właśnie ona odpręża mnie i wycisza.
Powstawanie zdjęcia to proces złożony. Wymaga przemyśleń tematu, kompozycji, uczy cierpliwości. To nie jedynie naciśnięcie spustu migawki. To godziny nauki, przygotowań i oczekiwania na dobry moment. Każdą wolną chwilę poświęcam na dokształcanie się. Z uwagi na częste podróże piękny krajobraz był moim pierwszym kadrem i stał się początkiem mojej przygody ze zdjęciami. Godziny spędzone na wyczekiwaniu na odpowiednie światło nauczyło mnie cierpliwie dążyć do wymarzonej klatki.
Od kilku lat fotografuję moje rodzinne miasto Łódź. To miasto kontrastów, z pięknymi kamienicami, pałacami czy fabrykami o bogatej historii. Często mijamy niezwykłe miejsca nie widząc ich. Ja chciałem właśnie tę niezwykłość i piękno Łodzi wszystkim nam pokazać.
Taka jest moja fotografia.”

Wstęp na wernisaż od 29 stycznia jest wolny.
Fotografie można będzie podziwiać do końca lutego.
W trakcie wernisażu mogą porozmawiać Państwo z samym autorem jak również zakupić kalendarz z jego zdjęciami.

Zapraszamy serdecznie, zaczynamy o 18.00 !